2021-07-28 14:02:52
2021-07-27 10:42:00

Liepos 28 d. 11 val. vyks nuotolinis susitikimas su VU priėmimų skyriaus vadovu, kuris atsakys į stojančiųjų klausimus bei pristatys šių metų stojimo į bakalauro studijas taisykles.
Kviečiame dalyvauti paspaudus šią nuorodą.

2021-07-28 14:02:52
2021-07-22 00:00:00

Nuo liepos 26 d. iki rugpjūčio d. VU TSPMI pastate vyks remonto darbai. Instituto administracija dirbs nuotoliniu būdu. Kilus klausimams kreipkitės el. paštu.

Svarbi informacija stojantiems į VU TSPMI magistrantūros ir doktorantūros programas

Informuojame, kad nuo birželio 1 dienos prasideda priėmimas į VU TSPMI doktorantūrą. Prašymai dalyvauti priėmimo į doktorantūrą konkurse ir būtinų dokumentų skenuotos kopijos pateikiami priėmimo į trečiosios pakopos studijų internetinę stojančiųjų aptarnavimo sistemą  nuo birželio 1 d. iki birželio 25 d. 13:00 val. Daugiau informacijos apie priėmimo tvarką rasite Priėmimo tvarkos „Doktorantūros studijos“ skiltyje.

Taip pat primename, kad  jau galima teikti paraiškas studijuoti VU TSPMI magistrantūroje. Prašymai dalyvauti konkurse (ir jų koregavimas) į tas studijų programas, kuriose numatyti stojamieji egzaminai, vykdomi tik internetu nuo gegužės 23 d. Prašymai studijuoti yra teikiami internetu per Vilniaus universiteto Internetinę Stojančiųjų Aptarnavimo Sistemą (sutr. – VU ISAS). Pildydamas prašymą stojantysis savarankiškai suveda savo asmeninius duomenis, diplomo ir diplomo priedėlio informaciją, o nurodytomis dienomis turi atvykti registruoti dokumentų į Vilniaus universitetą.

Prašymą pateikti reikia ne vėliau kaip likus 24 val. iki stojamojo egzamino ar motyvacijos vertinimo pradžios. Susipažinti su stojimo tvarka, stojamųjų egzaminų grafiku ir konkursinio balo sandara galima Priėmimo tvarkos „Magistrantūros studijos“ skiltyje.