2021-04-16 14:08:24
2021-04-13 00:00:00
Naujienas apie VU TSPMI vykdomus mokslo projektus, ekspertų komentarus ir naujausias įžvalgas dabar galite sekti ir mūsų Twitter paskyroje!
Sekite čia: twitter.com/TSPMI
Visas VU TSPMI paskyras socialiniuose tinkluose rasite čia: https://linktr.ee/TSPMI
2021-04-16 14:08:24
2021-01-15 00:00:00

VU TSPMI tarybos sprendimu visas studijų procesas 2020-2021 mokslo metų pavasario semestrą vyks virtualiai. Semestro tvakaraščius galite rasti čia!

Rinkiminės TS – LKD ekonominės programos pristatymas

VU TSPMI pradeda Lietuvos svarbiausių politinių partijų rinkiminių programų pristatymo ir komentavimo ciklą. Balandžio 20 d., trečiadienį,12 val. 402 aud. TS-LKD lyderis, europarlamentaras Gabrielius Landsbergis bei Seimo narys Dainius Kreivys pristatys vieną pagrindinių TS-LKD 2016 m. Seimo rinkimų programos dalių ekonomikos srityje „Naują planą Lietuvai“. Programos siūlymus komentuos VU TSPMI politologai.

„Sekdama sėkmingais Izraelio ir Airijos valstybių suklestėjimo pavyzdžiais, TS-LKD parengė ambicingą sprendimų programą. Ekonominis ir socialinis Lietuvos atsilikimas gali būti įveiktas taip pat sėkmingai, kaip ir ankstesni valstybės strateginiai uždaviniai – integracija į ES, NATO bei energetinės nepriklausomybės siekis“ – žada G. Landsbergis.

Ar tikrai partijos ambicijos yra pagrįstos ir realiai įgyvendinamos – į šiuos ir kitus klausimus sieks atsakyti TSPMI politologai. „Matydami būtinybę plačiau visuomenei pristatyti partijų politines programas, kviečiame partijas pradėti pristatymus mūsų Institute – simboliškai – vienoje politiškai ir pilietiškai aktyviausių šalies institucijų“ – teigia VU TSPMI direktorius prof. Ramūnas Vilpišauskas.

Renginio trukmė – 1,5 val.

Susijusi informacija

TS - LKD ekonominė programa