2021-04-16 14:03:17
2021-04-13 00:00:00
Naujienas apie VU TSPMI vykdomus mokslo projektus, ekspertų komentarus ir naujausias įžvalgas dabar galite sekti ir mūsų Twitter paskyroje!
Sekite čia: twitter.com/TSPMI
Visas VU TSPMI paskyras socialiniuose tinkluose rasite čia: https://linktr.ee/TSPMI
2021-04-16 14:03:17
2021-01-15 00:00:00

VU TSPMI tarybos sprendimu visas studijų procesas 2020-2021 mokslo metų pavasario semestrą vyks virtualiai. Semestro tvakaraščius galite rasti čia!

Prof. Shlomo Avineri paskaita „Globalūs iššūkiai liberaliai demokratijai“

temp
Prof. Shlomo Avineri

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas katu su Izraelio ambasada Vilniuje kviečia į profesoriaus Shlomo Avineri paskaitą „Globalūs iššūkiai liberaliai demokratijai“ (“The Global Challenges to Liberal Democracy”). Paskaita vyks balandžio 24 d. (pirmadienį), 17:00 val., 402 aud. Renginio kalba – anglų.

Shlomo Avineri yra politikos mokslų profesorius Jeruzalės Hebrajų universitete, taip pat Izraelio socialinių ir humanitarinių mokslų akademijos narys. Šiuo metu p. Shlomo Avineri yra vizituojantis profesorius Budapešto Centriniame Europos universitete. Ankstesniais metais taip pat buvo vizituojantis profesorius tokiuose universitetuose kaip Jeilis, Kornelis, Kalifornijos universitetas, Oksfordas, Australijos Nacionalinis universitetas, Cardozo teisės mokykloje ir kitose geriausiai vertinamose aukštosiose mokyklose.

Po komunizmo griūties lektorius dalyvavo demokratijos atkūrimo programose komunistinio bloko valstybėse, tame tarpe ir Lietuvoje.

1996 m. Shlomo Avineri buvo apdovanotas Izraelio prizu – aukščiausiu civiliniu įvertinimu.