Prof. Peter A. Hall paskaitos “The Roots of the New Populism and its Implications for Democratic Politics” vaizdo įrašas

Vilniaus universiteto Tarptautinių sankykių ir politikos mokslų institutas 2017 gegužės 23 d. kvietė į Harvardo universiteto profesoriaus, vieno žymiausių šiuolaikinės lyginamosios politinės ekonomijos tyrinėtojų Peter A. Hall paskaitą “The Roots of the New Populism and its Implications for Democratic Politics”.

Paskaitoje svečias kalbėjo apie šiuo metu iškilusią populizmo bangą šalyse, turinčiose senas demokratines tradicijas. Remdamasis paskutiniaisiais savo darbais sėkmingų visuomenių ir socialinio atsparumo (social resilience) tematika, profesorius aptarė JAV prezidento rinkimus, Brexit referendumą, rinkimus Nyderlanduose ir Prancūzijoje bei artėjančius Vokietijos parlamento rinkimus. Paskaita vyko 2017 m. gegužės 23 d. Vilniuje, VU TSPMI.

Kviečiame žiūrėti paskaitos vaizdo įrašą.