Prof. Karen Dawisha paskaita „Putin’s Kleptocracy”

temp
K. Dawisha knyga

Kviečiame į profesorės Karen Dawisha paskaitą “Putin’s Kleptocracy”. Paskaita vyks rugsėjo 16 d.(trečiadienis), 17 val., 402 aud. (paskaita anglų kalba).

Karen Dawisha – Majamio universiteto (Oksfordas, Ohajas) politikos mokslų profesorė bei šiame universitete įsikūrusio Havighurst Rusijos ir posovietinių studijų centro direktorė.

Paskaita bus skaitoma remiantis garsia autorės knyga „Putino kleptokratija: kas valdo Rusiją?“ (angl. – „Putin’s Kleptocracy: Who Owns Russia?“). Knygoje analizuojamas V.Putino sistemos Rusijoje kūrimas. K. Dawisha, remdamasi Stazi archyvais, Rusijos ekspertų, JAV, Didžiosios Britanijos, Vokietijos, Suomijos, Prancūzijos, ir Italijos tiriamosios žurnalistikos atstovų, Vakarų pareigūnų, dirbusių Maskvoje, informacija, išsamiai aprašo V. Putino atėjimą į valdžią.

Su medžiaga, naudota šios knygos sudarymui, galite susipažinti puspalyje Putin’s Russia.