Patvirtinti Senato narių rinkimų pirmojo turo rezultatai

2017 m. lapkričio 7-9 d. vyko rinkimai į laisvas Senato narių vietas.

Į laisvą Socialinių, humanitarinių mokslų ir meno sričių atstovo Senate vietą kandidatavo: Vytautas Ališauskas (Filologijos fakultetas), Vytautas Dikčius (Ekonomikos fakultetas), Arūnas Mickevičius (Filosofijos fakultetas), Nerija Putinaitė (Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas), Renata Šukaitytė (Komunikacijos fakultetas).

2017 metų lapkričio 10 d. vykusiame Centrinės rinkimų komisijos posėdyje buvo patvirtinti rinkimų į laisvas Senato narių vietas rezultatai:

• Nerija Putinaitė (Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas) – 126 balsai (29,93 proc.)
  • Arūnas Mickevičius (Filosofijos fakultetas) – 96 balsai (22,80 proc.)
  • Vytautas Dikčius (Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas) – 67 balsai (15,91 proc.)
  • Renata Šukaitytė (Komunikacijos fakultetas) – 59 balsai (14,01 proc.)
  • Vytautas Ališauskas (Filologijos fakultetas) – 51 balsas (12,11 proc.)
  • Negaliojančiais pripažinta: 22 biuleteniai (5,22 proc.)

Nei vienam iš kandidatų nesurinkus 50 procentų rinkėjų balsų, bus rengiamas antrasis balsavimo turas, kuriame dalyvaus du daugiausiai balsų surinkę kandidatai – Nerija Putinaitė ir Arūnas Mickevičius.

Informuojame, jog antrasis balsavimo turas renkant Senato narius kamieniniuose akademiniuose padaliniuose įvyks jau lapkričio 14 – 16 dienomis. TSPMI rinkėjų balsavimo vieta: Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, Vokiečių g. 10, 207 kabinetas. Balsuoti galima šiomis valandomis:

• Lapkričio 14 d. ir 15 d. – 9-12 val. ir 13-17 val.
  • Lapkričio 16 d. – 9-12 val. ir 13-15 val.

Juose galės dalyvauti mokslo ir meno sričių atstovai, įtraukti į Centrinės rinkimų komisijos patvirtintą rinkėjų sąrašą. Primename, jog balsuoti bus galima tik už atitinkamos mokslų srities kandidatus, kurie nedirba kamieniniame akademiniame padalinyje, kuriame vykdomas balsavimas. Informacija apie rinkimus bus skelbiama Vilniaus universiteto tinklalapio „Senato naujienų” skiltyje bei kamieninių akademinių padalinių interneto svetainėse.

Daugiau informacijos apie rinkimus galite rasti čia.