2021-04-16 13:13:35
2021-04-13 00:00:00
Naujienas apie VU TSPMI vykdomus mokslo projektus, ekspertų komentarus ir naujausias įžvalgas dabar galite sekti ir mūsų Twitter paskyroje!
Sekite čia: twitter.com/TSPMI
Visas VU TSPMI paskyras socialiniuose tinkluose rasite čia: https://linktr.ee/TSPMI
2021-04-16 13:13:35
2021-01-15 00:00:00

VU TSPMI tarybos sprendimu visas studijų procesas 2020-2021 mokslo metų pavasario semestrą vyks virtualiai. Semestro tvakaraščius galite rasti čia!

Paskelbtas kandidatų į laisvas Senato narių vietas sąrašas

Centrinė rinkimų komisija patvirtino kandidatų į laisvas Senato narių vietas sąrašą.

Į Senato nario – socialinių, humanitarinių mokslų ir meno sričių atstovo vietą kandidatuoja:

Vytautas Ališauskas (Filologijos fakultetas)

Vytautas Dikčius (Ekonomikos fakultetas)

Arūnas Mickevičius (Filosofijos fakultetas)

Nerija Putinaitė (Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas)

Renata Šukaitytė (Komunikacijos fakultetas)

Į Senato nario – biomedicinos, fizinių ir technologijos mokslo sričių atstovo vietą kandidatuoja:

Eglė Lastauskienė (Gyvybės mokslų centras)

Narūnas Porvaneckas (Medicinos fakultetas)

Egidijus Rimkus (Chemijos ir geomokslų fakultetas)

Senato nario rinkimai vyks kamieniniuose akademiniuose padaliniuose lapkričio 7-9 dienomis. (VU  TSPMI rinkimai vyks 207 kab.) Juose galės dalyvauti mokslo ir meno sričių atstovai, įtraukti į Centrinės rinkimų komisijos patvirtintą rinkėjų sąrašą. Primename, jog balsuoti bus galima tik už tuos atitinkamos mokslo srities kandidatus, kurie nedirba tame kamieniniame akademiniame padalinyje, kuriame vykdomas balsavimas.