2021-05-08 01:10:39
2021-05-03 00:00:00

Jau skelbiami rudens semestro tvarkaraščiai. Norėdami juos pamatyti, VU tvarakaraščių puslapyje pasirinkite 2021/2022 rudens semestrą. Tvarkaraščius rasite čia.

2021-05-08 01:10:39
2021-01-15 00:00:00

VU TSPMI tarybos sprendimu visas studijų procesas 2020-2021 mokslo metų pavasario semestrą vyks virtualiai. Semestro tvakaraščius galite rasti čia!

Nuo rudens – specializuotos politikos mokslų bakalauro studijos VU TSPMI!

temp

Nuo rugsėjo mėnesio VU TSPMI siūlo studentams specializuotas politikos mokslų bakalauro studijas. Studijas pradėsiantys 2016 m. rugsėjį trečiajame kurse galės rinktis vieną iš trijų specializacijų – Globalios politikos (susidomėjusiems tuo, kaip kuriama ir įgyvendinama užsienio politika bei kaip sprendžiamos tarptautinės problemos), Politikos ir visuomenės ( tiems, kurie nori suprasti, kaip veikia modernios valstybės, kaip sąveikauja skirtingi veikėjai, kokį vaidmenį politikoje vaidina medijos ir komunikacija) bei Politikos ir ekonomikos (skirtas besidomintiems ekonominėmis ir socialinėmis reformomis bei norintiems suprasti, kaip valdomi valstybės finansai ir kaip galima juos valdyti geriau). Taigi, jei pirmus du metus visi studentai mokysis pačių svarbiausių politikos mokslų dalykų, nuo trečiųjų studijų metų jie galės gilintis į tai, kas jiems iš tiesų įdomu, dirbti su panašius interesus turinčiais kolegomis bei gauti daugiau individualaus dėmesio iš dėstytojų.

Kita naujovė – net 15 kreditų studentai turės susirinkti iš bendrųjų universitetinių kursų, t.y. dalykų, siūlomų kituose fakultetuose. „Tikimės, kad šias studijas baigs gerai savo specializacijos sritį išmanantys ir, tuo pat metu, platų akiratį turintys politikos mokslų bakalaurai“ – sako VU TSPMI direktoriaus pavaduotoja studijoms Margarita Šešelgytė.

Kviečiame susipažinti su atsinaujinusios bakalauro studijų programos tinkleliu.