2021-06-23 09:03:56
2021-06-22 00:00:00

Pranešame, kad stojimas į Tarptautinių santykių ir diplomatijos magistro studijų programą baigėsi. Į kitas magistro programas prašymus galite teikti iki birželio 30 d.

Naujas VU TSPMI projektas – tinklalaidė „Klausiame daktaro“

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas pradeda dar vieną naują projektą. Rugsėjo 19 d. pasirodė pirmasis tinklalaidės „Klausiame daktaro“ epizodas.

Nors VU TSPMI ekspertai yra puikiai matomi visuomenėje, jų atliekami tyrimai dažnai yra mažiau pastebimi. Norėdami daugiau dėmesio skirti mūsų ekspertų moksliniams darbams, sukūrėme naują tinklalaidę, skirtą mokslo populiarinimui. „Klausiame daktaro“ laidose ieškosime sėkmingos visuomenės recepto, su instituto mokslininkais kalbėsime apie jų tyrimus ir politiką. Klausimus daktarams užduos VU TSPMI magistrantai Dominykas Kaminskas ir Arnas Zdanovičius.

Pirmojoje „Klausiame daktaro“ laidoje su VU TSPMI daktare Jogile Ulinskaite ieškojome vaistų nuo populizmo ir kalbėjome apie demokratijos būklę. Kviečiame klausytis!

Šią ir kitas laidas rasite instituto SoundCloud paskyroje.

Listen to „Klausiame daktaro“ on Spreaker.