Mirė ilgametis Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto Tarptautinių santykių katedros vedėjas

Šių metų rugsėjo 19 dieną, eidamas 79-uosius metus, mirė ilgametis VU TSPMI Tarptautinių santykių katedros vedėjas prof. habil. dr. Evaldas Nekrašas.

Vienas iš Instituto steigėjų ir pirmųjų dėstytojų. Filosofijos ir politikos mokslų profesorius, Lietuvos mokslų akademijos narys. 1992-1993 –  Seimo Užsienio reikalų komiteto patarėjas, 1997-1998 – Užsienio reikalų ministerijos konsultantas. 1998-2003 – Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Filosofijos katedros vedėjas, 2003-2013 – VU TSPMI Tarptautinių santykių katedros vedėjas. Nuo 2013 – VU profesorius emeritas.

Nuoširdžiai užjaučiame artimuosius.

Atsisveikinti su prof. habil. dr. Evaldu Nekrašu galima rytoj ( rugsėjo 22 d.) Šv. Jonų bažnyčioje nuo 16:00 val. iki 21:00 val, bei šeštadienį (rugsėjo 23 d.) nuo 10 val.
Urna bus išnešama 12 val.
Laidotuvės vyks Antakalnio kapinėse, menininkų kalnelyje.