LR Užsienio reikalų ministro kvietimas antro ir trečio kurso studentams

Gerbiami Vilniaus Universiteto Tarptautinių Santykių ir Politikos Mokslų Instituto studentai,

Labai džiaugiuosi, kad daug esamų ir buvusių Instituto studentų dalyvauja konkursuose į diplomatinę tarnybą, atlieka praktiką Užsienio reikalų ministerijoje ar dalyvauja Jaunųjų talentų programoje. Labai džiaugiuosi visais entuziastingais, talentingais ir sumaniais kolegomis ir norėčiau dar daugiau jų matyti Užsienio reikalų ministerijoje.

Šiandien  noriu pakviesti antro ir trečio kurso studentus prisijungti prie ministerijos viceministrų komandų. Raginu visus besidominčius studentus išsinagrinėti 4 Užsienio reikalų ministerijos viceministrų veiklos sritis ir iki lapkričio 20 dienos parengti trumpą – iki 2 puslapių – motyvacinį  laišką, nurodant, kodėl būtumėte tinkamiausias kandidatas į viceministro pagalbininkus ir pateikiant kelis savo veiklos konkretaus viceministro komandoje prioritetus.

Motyvacinius laiškus prašome siųsti Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto administracijai elektroniniu paštu evita.rimkeviciute@tspmi.vu.lt, kuri mums padės atlikti atranką. Su atrinktais kandidatais ketiname pasirašyti terminuotą darbo sutartį ir mokėti atlyginimą.

Kviečiu visus studentus aktyviai dalyvauti šioje iniciatyvoje. Neabejoju, kad darbas viceministrų komandose suteiks galimybę besidomintiems studentams susipažinti su diplomatine tarnyba bei prisidėti prie sėkmingo Lietuvos užsienio politikos tikslų įgyvendinimo.