Kvietimas teikti paraiškas Lietuvos mokslo tarybos finansuojamoms Podoktorantūros stažuotėms VU TSPMI

VU TSPMI kviečia neseniai doktorantūros studijas baigusius(-ias) mokslininkus(-es) teikti paraiškas LMT finansuojamos podoktorantūros stažuotės atlikimui. Podoktorantūros stažuotė – tai puiki galimybė jaunajam(-ai) tyrėjui(-ai) toliau gilintis į aktualią sritį, pasinaudojant lyderiaujančių mokslininkų(-ių) pagalba.

Konkurso sąlygos

• Teikti paraiškas kviečiami tyrėjai(-os), turintys(-ios) Lietuvos (išskyrus Vilniaus universitetą) arba užsienio mokslo ir studijų institucijos ne daugiau kaip prieš 5 metus suteiktą daktaro laipsnį
  • Galimi stažuotės vadovai – vykdančiojoje institucijoje dirbantys mokslininkai(-ės) (stažuotei negali vadovauti stažuotojo(-os) daktaro disertacijos vadovas(-ė)
  • Biudžeto dydis – iki 100 000 Eur, projekto įgyvendinimo trukmė – dveji metai
  • Paraiška teikiama anglų kalba junkis.lmt.lt sistemoje
  • Paraiškų teikimo terminas – 2023 m. rugsėjo 30 d., numatoma projekto pradžia – 2024 m. sausio 15 d.

Detali informacija apie kvietimo taisykles ir sąlygas pateikiama LMT internetinėje svetainėje. Mokymai pareiškėjams(-oms) planuojami 2023 m. rugpjūčio 24 dieną.

Apie savo ketinimą teikti paraišką iki 2023 m. rugpjūčio 16 d. praneškite mokslo projektų koordinatorei Simonai Vaškevičiūtei el. paštu simona.vaskeviciute@tspmi.vu.lt. VU TSPMI Mokslo skyrius padės paruošti projekto biudžetą ir suteiks jums kitą paraiškos rengimo metu reikalingą pagalbą.