Kviečiame stebėti konferencijos “Baltic EU Conversations 2019: Awaiting Political Change” tiesioginę transliaciją!

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas (VU TSPMI) kviečia jus stebėti konferencijos “Baltic EU Conversations 2019: Awaiting Political Change” tiesioginę transliaciją. Renginys vyks rytoj, balandžio 5 d., nuo 9:00 val. Diskusija taip pat bus transliuojama ir Latvijos Seimo puslapyje.

Kasmetinis renginys yra organizuojamas bendradarbiaujant su Latvijos Tarptautinių santykių institutu. Šiemet VU TSPMI atstovaus direktoriaus pavaduotoja, docentė dr. Margarita Šešelgytė. Ji moderuos diskusiją  „European Defence Structures: A Process in the Making?“ Diskusijos pradžia – 13:30 val.

Daugiau informacijos apie renginį ir jo programą rasite nuorodose apačioje.