Kviečiame aplikuoti BPTI – Baltijos pažangių technologijų institutas įsteigtai stipendijai.

Stipendijos tikslas – skatinti VU TSPMI magistrantūros studijų studentus baigiamųjų darbų tyrimams rinktis gynybos pramonės sritį. Ši stipendija skiriama už einamaisiais metais apgintą geriausią magistro baigiamąjį darbą gynybos pramonės tema. Stipendija yra vienkartinė, jos dydis – 1000 Eur.

Kandidatai iki einamųjų studijų metų birželio 10 d. turi pateikti Studijų skyriaus vadovei el. paštu – gintare.proscevičiūtė@tspmi.vu.lt, prašymą skirti Stipendiją ir magistro darbo kopiją.