Įvyko pakartotiniai VU TSPMI Tarybos rinkimai

2019 m. birželio 10 d. vyko pakartotiniai VU TSPMI Tarybos rinkimai. Juose dalyvavo 14 rinkėjų. Balsai už kandidatus į VU TSPMI Tarybą pasiskirstė taip: 8 balsus surinko Liutauras Gudžinskas, 6 balsus – Deividas Šlekys. VU TSPMI Tarybos nariu docentų ir (ar) vyresniųjų mokslo darbuotojų sąraše tapo Liutauras Gudžinskas.

Rinkimų komisija pažymi, kad remiantis VU nuostatų punktais Nr. 16.4 ir 16.5, Tarybą sudaro devyniolika narių, iš kurių keturi Instituto studentų atstovai (ne mažiau kaip vienas doktorantas) pagal Statuto 21 straipsnio 11 dalies reikalavimus; vienas Instituto socialinių partnerių atstovas – Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto alumni draugijos deleguotas asmuo. Taip pat, remiantis VU nuostatų punktu Nr. 16.6 – direktorius yra Tarybos narys pagal pareigas.

VU TSPMI Tarybos sudėtis:

1. Dovilė Jakniūnaitė;
  2. Tomas Janeliūnas;
  3. Alvydas Jokubaitis;
  4. Vitalis Nakrošis;
  5. Ainė Ramonaitė;
  6. Justinas Dementavičius;
  7. Nerija Putinaitė;
  8. Margarita Šešelgytė;
  9. Inga Vinogradnaitė;
  10. Ieva Giedraitytė;
  11. Liutauras Gudžinskas;
  12. Vilius Mačkinis;
  13. Lina Strupinskienė;
  14. Ramūnas Vilpišauskas (Direktorius);
  15. Dovilė Jonavičienė (socialinių partnerių atstovė);
  16. Lukas Kačiušis (studentų atstovas);
  17. Gustas Navickas (studentų atstovas);
  18. Rūta Petkevičiūtė (studentų atstovė);
  19. Viktorija Rimaitė (studentų atstovė).

Susijusi informacija

Rinkimų komisijos protokolas