Intensyvus kursas „Resilience of Baltic and Eastern European democracies: Theoretical and methodological approaches“

Kviečiame dalyvauti atrankoje į Žiemos mokyklą „Resilience of Baltic and Eastern European democracies: Theoretical and methodological approaches“, kuri vyks kovo 19–25 dienomis Rygoje!
Norėdami dalyvauti šiame projekte, siųskite motyvacinius laiškus, CV ir akademinį nuorašą iki vasario 17 d. 23:59 val. (augustas.plaipa@tspmi.vu.lt) tema: „Riga intensive course application“.
Prioritetas bus teikiamas magistro studijų studentams (–ėms), tačiau taip pat gali aplikuoti ir bakalauro studentai (–ės). Išklausius kursą įgaunami 5 ETCS kreditai.