2021-04-16 15:10:31
2021-04-13 00:00:00
Naujienas apie VU TSPMI vykdomus mokslo projektus, ekspertų komentarus ir naujausias įžvalgas dabar galite sekti ir mūsų Twitter paskyroje!
Sekite čia: twitter.com/TSPMI
Visas VU TSPMI paskyras socialiniuose tinkluose rasite čia: https://linktr.ee/TSPMI
2021-04-16 15:10:31
2021-01-15 00:00:00

VU TSPMI tarybos sprendimu visas studijų procesas 2020-2021 mokslo metų pavasario semestrą vyks virtualiai. Semestro tvakaraščius galite rasti čia!

Informacija dėl baigiamųjų darbų vadovų pasirinkimo

Svarbi informacija trečiakursiams bakalaurams ir pirmakursiams magistrams!

Informuojame, kad paskelbti potencialių baigiamųjų darbų vadovų sąrašai ir preliminarios tyrimų sritys, kuriomis jie paprastai vadovauja. Vadovų ir laisvų vietų sąrašą galite rasti prisegtame dokumente.

Jei dar to nepadarėte, iki birželio 1 d. turite susitarti su konkrečiu vadovu dėl vadovavimo ir apie tai informuoti Justiną Dementavičių (bakalauro studentams) (el. paštas justinas.dementavicius@tspmi.vu.lt) bei Liną Strupinskienę (magistrantūros studentams) (el. paštas lina.strupinskiene@tspmi.vu.lt).

Jei nepavyktų rasti vadovo, būtinai kreipkitės pagalbos ir nelaukdami paskutinės gegužės dienos parašykite Justinui Dementavičiui ar Linai Strupinskienei, nurodydami preliminarią temą. Jie jums padės surasti, kas galėtų darbui vadovauti.

Susijusi informacija

Vadovų sąrašai