Informacija apie bakalauro ir magistro darbus

Norime jus visus informuoti, kad remiantis rekomendacijomis ir atsižvelgiant į susidariusią situaciją, buvo priimtas sprendimas, kad šiais mokslo metais baigiamieji bakalauro ir magistro darbai turi būti įteikti iki gegužės 25 d., 17 val. Kursų atstovų ir baigiamųjų darbų vadovų labai prašome šia informacija pasidalinti su baigiamųjų kursų studentais.

Preliminariai baigiamųjų darbų gynimai vyks birželio 8 – 12 dienomis, daugiau informacijos apie gynimų procesą pateiksime artimiausiomis savaitėmis.

Atsižvelgdami į susidariusią situaciją, taip pat prašome baigiamųjų kursų studentų, kurie rašydami baigiamuosius darbus susidūrė su papildomais iššūkiais ar problemomis dėl Lietuvoje paskelbto karantino, apie tai trumpai parašyti savo baigiamajame darbe.