Dovilė Jakniūnaitė – geriausia 2018 m. VU TSPMI dėstytoja!

Kasmetiniuose Vilniaus universiteto geriausių dėstytojų rinkimuose, geriausia VU TSPMI dėstytoja pripažinta prof. dr. Dovilė Jakniūnaitė. Vilniaus universiteto akademiniai kamieniniai padaliniai iki š. m. lapkričio 18 d. buvo kviečiami teikti kandidatus renkant geriausius šių metų universiteto dėstytojus. Komisijos atrinkti nominantai  bus apdovanoti iškilmingo renginio metu metų pabaigoje.

Vertinant kandidatus kreipiamas dėmesys į pedagoginės metodinės veiklos tikslingumą ir sklaidą. Atsižvelgiama ir į tai, kaip dėstytojas savo mokslinės veiklos pasiekimus taiko pedagoginiame procese, kaip, pagal Vilniaus universiteto apklausų rezultatus, studentai vertina dėstomus dalykus. Svarbus vertinimo kriterijus yra ir dėstytojo taikomi inovatyvūs dėstymo ir vertinimo būdai, aktyvumas organizuojant studijas, asmeninės savybės, kuriančios studijoms palankią aplinką.

Geriausio dėstytojo apdovanojimas tam pačiam dėstytojui gali būti teikiamas ne dažniau kaip kartą per penkerius metus. Rinkimuose gali dalyvauti visi akademinio personalo atstovai, nepažeidę universiteto akademinės etikos kodekso ir universitete dirbantys kaip pagrindinėje darbovietėje ne mažiau kaip puse etato.