2021-04-16 14:38:39
2021-04-13 00:00:00
Naujienas apie VU TSPMI vykdomus mokslo projektus, ekspertų komentarus ir naujausias įžvalgas dabar galite sekti ir mūsų Twitter paskyroje!
Sekite čia: twitter.com/TSPMI
Visas VU TSPMI paskyras socialiniuose tinkluose rasite čia: https://linktr.ee/TSPMI
2021-04-16 14:38:39
2021-01-15 00:00:00

VU TSPMI tarybos sprendimu visas studijų procesas 2020-2021 mokslo metų pavasario semestrą vyks virtualiai. Semestro tvakaraščius galite rasti čia!

Diskusija apie D. Pancerovo knygą „Kiborgų žemė“

Karas Ukrainoje dramatiškai priminė, kad ir Lietuvos saugumas nėra nepajudinamas.

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas kviečia į diskusiją apie žurnalisto Dovydo Pancerovo knygą „Kiborgų žemė“. Diskusijoje dalyvaus knygos autorius D. Pancerovas ir VU TSPMI lektorius doc. dr. Deividas Šlekys. Diskusija vyks kovo 21 d. (antradienį), 17:00 val., VU TSPMI, 402 aud. Kviečiame dalyvauti!

Ši knyga – portalo 15min inicijuoto socialinio projekto dalis. Karas Ukrainoje dramatiškai priminė, kad ir Lietuvos saugumas nėra nepajudinamas, todėl būtinos nuolatinės pastangos jį stiprinti. Stiprinti ne tik aukščiausiu valstybės lygiu. Tai galime ir turime daryti kiekvienas.

Visas šios knygos pelnas bus skirtas Lietuvos kariuomenei, konkrečiai – Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotajam pėstininkų batalionui. Šis Tauragės rajono Sakalinės miškuose įsikūręs batalionas – vienas atokiausių ir labiausiai atskirtų nuo civilinės aplinkos. Jame privalomąją karo tarnybą gali atlikti iki 600 šauktinių, taip pat tarnauja apie 400 profesinės tarnybos karių.