2021-04-16 15:11:13
2021-04-13 00:00:00
Naujienas apie VU TSPMI vykdomus mokslo projektus, ekspertų komentarus ir naujausias įžvalgas dabar galite sekti ir mūsų Twitter paskyroje!
Sekite čia: twitter.com/TSPMI
Visas VU TSPMI paskyras socialiniuose tinkluose rasite čia: https://linktr.ee/TSPMI
2021-04-16 15:11:13
2021-01-15 00:00:00

VU TSPMI tarybos sprendimu visas studijų procesas 2020-2021 mokslo metų pavasario semestrą vyks virtualiai. Semestro tvakaraščius galite rasti čia!

Dalyvaukite konkurse „Mokomės iš aktualijų“!

Naujienlaiškio „Aš manau“ rengėjai kviečia dalyvauti konkurse „Mokomės iš aktualijų“! Papasakokite, kaip kartu su mokiniais naudojate Lietuvos ir pasaulio aktualijas mokantis pilietiškumo, istorijos, kalbų ar kitų dalykų, lavinant medijų raštingumo ir kritinio mąstymo įgūdžius. Konkursui kviečiame siųsti video arba iliustruotas nuotraukomis tekstines istorijas ir laimėti rėmėjų įsteigtus puikius prizus: Bitės dovanojamas Samsung Galaxy planšetes bei Fotofabriko dovanojamą Nikon fotoaparatą.

Siųskite mums istorijas iki gruodžio 1 d. adresu aktualiju.pamoka@gmail.com

Pažymime: dalyvaudami konkurse sutinkate, kad informacija, liečianti visus asmenis, būtų naudojama naujienlaiškio viešinimo tikslais.

Laimėtojai bus paskelbti gruodžio mėn. Rengėjai: Kurk Lietuvai alumnnų asociacija, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, Lietuvos žurnalistikos centras. Projektą remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas. Partneriai: Ugdymo plėtotės centras.

Jei kiltų klausimų, prašome kreiptis nurodytu el. paštu arba 868758085.