2021-08-02 12:00:47
2021-07-22 00:00:00

Nuo liepos 26 d. iki rugpjūčio d. VU TSPMI pastate vyks remonto darbai. Instituto administracija dirbs nuotoliniu būdu. Kilus klausimams kreipkitės el. paštu.

Atvirų durų dienos VU TSPMI

Balandžio – gegužės mėnesiais institute vyksta atviros magistro programų dalykų paskaitos, į kurias kviečiami visi studentai, kuriems įdomu, ko ir kaip mokomasi VU TSPMI magistro programose.

Dar daugiau apie magistro studijas institute sužinosite atvirų durų dienos renginyje gegužės 17 d. (trečiadienį). Tądien Žiemos sode (įėjimas iš kiemo pusės pro biblioteką), 17:00 val. vyks neformalus magistro programų pristatymas.

Patirtimi dalinsis pirmo bei antro kurso studentai iš VU TSPMI magistro programų. Renginio metu bus galimybė užduoti visus rūpimus klausimus ir išgirsti vertingų patarimų tiek iš studentų, tiek iš dėstytojų.