2021-04-16 15:02:06
2021-04-13 00:00:00
Naujienas apie VU TSPMI vykdomus mokslo projektus, ekspertų komentarus ir naujausias įžvalgas dabar galite sekti ir mūsų Twitter paskyroje!
Sekite čia: twitter.com/TSPMI
Visas VU TSPMI paskyras socialiniuose tinkluose rasite čia: https://linktr.ee/TSPMI
2021-04-16 15:02:06
2021-01-15 00:00:00

VU TSPMI tarybos sprendimu visas studijų procesas 2020-2021 mokslo metų pavasario semestrą vyks virtualiai. Semestro tvakaraščius galite rasti čia!

PROFESORIUS PETER A. HALL

Atviras Peter A. Hall seminaras „Methodological Developments in Comparative Politics and the Dilemmas They Pose”

temp
Prof. Peter A Hall
VARDENIS PAVARDENIS

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Kviečiame į Harvardo universiteto profesoriausvieno žymiausių šiuolaikinės lyginamosios politinės ekonomijos tyrinėtojų Peter A. Hall atvirą metodologinį seminarą tema “Methodological Developments in Comparative Politics and the Dilemmas They Pose”. Seminaras vyks gegužės 22 d. 16:45 402 aud. Renginio kalba – anglų.

Seminare bus kalbama apie lyginamųjų tyrimų metodologinę kaitą (intensyvėjantį eksperimentų, randomizuotų kontrolinių tyrimų (randomized controlled trials), „didžiųjų duomenų“ (Big Data) naudojimą), tos kaitos atveriamas galimybes, bet taip pat ir brėžiamas ribas mūsų gebėjimui vykdyti lyginamuosius tyrimus socialiniuose moksluose.

Peter A. Hall vienas arba kartu su bendraautoriais paskelbė daug svarbių tekstų, kuriuose gilinamasi į tai, kaip politinės institucijos ir idėjos veikia dabartinę kapitalizmo raidą. Instituto svečias yra „Kapitalizmo įvairovės“ ir „Sėkmingų visuomenių“ teorinių perspektyvų pradininkas, įnešęs svarų indėlį į naujojo institucionalizmo metodologinės paradigmos plėtrą, taip pat paskelbęs reikšmingų darbų, analizuojančių strategines Europos integracijos problemas.

Daugiau apie svečią skaitykite čia.