PoDi’17 – norintiems daugiau!

Gegužės 2 – 5 dienomis vykstančios PoDi’17 kvies visus norinčius #daugiau dalyvauti net keturiose dienose paskaitų ir pramogų. Kiekviena diena – teminė, todėl rasti kai ką artimo sau gebės kiekvienas norintis daugiau akademiškumo, kūrybiškumo, bendruomeniškumo ar veiksmo. Jau pirmąją dieną PoDi’17 kelsis į VU Mokslinės komunikacijos ir informacijos centrą (MKIC), kur diskutuosime apie žiniasklaidos misiją šiandien. Programa TSPMI taip pat žada daug – renginius apie muziką kaip pasipriešinimo formą, įkvepiančių ne(sėkmės) istorijų bei pokalbį su Metų valstybės kūrėju A.Tapinu. Pramogų laukia ne ką mažiau – protų mūšis, PoDi’17 futbolas ir, žinoma, uždaromasis vakaras.

PROGRAMA:

Antradienis (gegužės 2d.) – Norintiems daugiau AKADEMIŠKUMO

17:30 val. „Žiniasklaidos misija politinėje erdvėje“. Daugiau informacijos rasite čia.

Trečiadienis (gegužės 3d.) – Norintiems daugiau KŪRYBIŠKUMO

15:00 val. „Muzika kaip pasipriešinimo forma Vietnamo karo metu“. Daugiau informacijos rasite čia.

18:00 val. „Kaip padėti Afrikai?“

Ketvirtadienis (gegužės 4d.) – Norintiems daugiau BENDRUOMENIŠKUMO

13:15 val. „Iš ko mes mokomės? Nesėkmių reikšmė sėkmės istorijose“. Daugiau informacijos rasite čia.

15:00 val. „Kuriame Lietuvą: kur, kas ir kaip?“ Pokalbis su Andriumi Tapinu. Moderuoja D.Puslys. Daugiau informacijos rasite čia.

19:00 val. „Gagarin on the Moon“ sezono finalas. Daugiau informacijos rasite čia.

Penktadienis (gegužės 5d.) – Norintiems daugiau VEIKSMO

10:00 val. PoDi’17 futbolas: VU TSPMI – LR Seimas. Daugiau informacijos rasite čia

18:30 val. „Alumni draugijai – dveji!“ Daugiau informacijos rasite čia.

20:30 val. Uždaromasis vakaras. Daugiau informacijos rasite čia.

Politologų dienos žada daug, belieka ateiti ir pasiimti, juk PoDi’17 – norintiems #daugiau!