Rusijos raidos scenarijai: implikacijos Lietuvos ir regiono saugumui

temp
Autoriai
Dr. Tomas Janeliūnas
Dr. Laurynas Jonavičius
Linas Kojala
Dr. Vilius Ivanauskas
Dr. Gražvydas Jasutis
Dr. Laurynas Kasčiūnas
Vytautas Keršanskas

Išleidimo metai: 2016

Leidykla: Aukso žuvys

Kalba: Lietuvių

Puslapiai: 319

Aprašymas:

Monografijoje „Rusijos raidos scenarijai: implikacijos Lietuvos ir regiono saugumui“ išsamiai atsakoma į esminius klausimus, susijusius su Lietuvos (ir visų Baltijos valstybių) saugumu: kaip Rusijos vidaus politika veikia šios šalies užsienio politiką, kokie esminiai išoriniai ir vidiniai veiksniai lemia Rusijos užsienio ir saugumo politikos prioritetus, kokiu ideologiniu turiniu grindžiami Kremliaus veiksmai tarptautinėje erdvėje, kokį vaidmenį Rusijos saugumo strategijoje Baltijos valstybių atžvilgiu atlieka hipermilitarizuota Kaliningrado sritis ir glaudžiai karinėje srityje su Rusija integruota Baltarusija, kokie yra galimi Rusijos politikos scenarijai Baltijos šalių atžvilgiu.

Cituoti kaip: Ivanauskas, V. et al. (2016) Rusijos raidos scenarijai: implikacijos Lietuvos ir regiono saugumui. Vilnius: Aukso žuvys.

Nemokama elektroninė prieiga.