Uždaryti
2020-11-25 07:22:52
2020-11-10 00:00:00

Visuotinio karantino metu VU TSPMI administracija atsižvelgiant į esančias rekomendacijas dirba nuotoliniu būdu. Su administracija galite susisiekti šiais numeriais: studijų klausimais kreiptis tel.: 8 (5) 251 4135, kitais klausimais tel.: 8 (5) 251 4130. Jei jums reikalinga gyva konsultacija, kviečiame iš anksto susiderinti susitikimą susiderinti el. paštu.

2020-11-25 07:22:52
2020-11-11 00:00:00

Nuo lapkričio 11 d.  biblioteka paslaugas teikia nuotoliniu būdu. Daugiau informacijos rasite čia

 

S. Skvernelio vyriausybės metai: visuomenė jau nori matyti rezultatus. Tomo Janeliūno komentaras

Premjero Sauliaus Skvernelio vadovaujamai vyriausybei sukanka metai. Premjeras tarp svarbiausių darbų vardija pradėtą aukštojo mokslo reformą, socialinės atskirties mažinimą, valstybės įmonių pertvarką. Politologas Tomas Janeliūnas teigia, kad su šia vyriausybe buvo siejami dideli lūkesčiai, tačiau antrąjį pusmetį ji tarsi išsikvėpė, o gyventojų pasitikėjimas premjeru pradėjo kristi.

Metai stovint prie vyriausybės vairo premjerui nuotaikos nesugadino. Nuveiktų darbų S. Skvernelis nepanoro vertinti, nesiryžo ir sau pažymio parašyti. Nors pripažįsta – metai nebuvo lengvi.

Naujausi tyrimai rodo, kad pasitikėjimas S. Skverneliu mažėja. Tiesa, gyventojai ir toliau mano, kad jis labiausia tinkamas užimti ministro pirmininko postą. Prieš metus formuojant vyriausybę, pabrėžta, kad ji bus profesionalų. Šiandien premjeras sako nieko blogo nematantis, kad apie kai kuriuos ministrus gyventojai net nėra girdėję. Pasak S. Skvernelio – nieko tokio, tai – ne žvaigždžių vyriausybė. Gyventojai iš vyriausybės ir tikisi darbų, o ne šou.

Politologas T. Janeliūnas šios vyriausybės veiklą skirsto į du etapus – pirmą pusmetį ir antrąjį. Ir jie gerokai skiriasi.

Visuomenė, pasak politologo, jau nori matyti vyriausybės darbo rezultatą. Kitais metais žadama mokesčių pertvarka, T. Janeliūno teigimu, kaip tik ir gali kilstelėti vyriausybės reitingą.

Plačiau apie tai – Redos Gilytės ir Lidijos Jankauskienės reportaže.

 

Perspausdinta iš LRT.lt