2020-11-26 15:16:50
2020-11-10 00:00:00

Visuotinio karantino metu VU TSPMI administracija atsižvelgiant į esančias rekomendacijas dirba nuotoliniu būdu. Su administracija galite susisiekti šiais numeriais: studijų klausimais kreiptis tel.: 8 (5) 251 4135, kitais klausimais tel.: 8 (5) 251 4130. Jei jums reikalinga gyva konsultacija, kviečiame iš anksto susiderinti susitikimą susiderinti el. paštu.

2020-11-26 15:16:50
2020-11-11 00:00:00

Nuo lapkričio 11 d.  biblioteka paslaugas teikia nuotoliniu būdu. Daugiau informacijos rasite čia

Mažvydas Jastramskis: Andriukaičio šansai rinkimuose – menki, kitų kandidatų pozicijos nesikeis

Politologas Mažvydas Jastramskis sako nematantis galimybių, kad Vytenis Andriukaitis prezidento rinkimuose pasirodytų geriau nei 2002 metais, kai surinko 7 proc. balsų.

„Man būtų keista, jei jis viršytų šią ribą, įvertinus tai, kad yra nutolęs nuo Lietuvos realijų, o Socialdemokratų partija išgyvena ne pačius geriausius laikus“, – BNS penktadienį sakė M. Jastramskis.

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojas teigė, kad eurokomisaro V. Andriukaičio dalyvavimas rinkimuose neturėtų iš esmės pakeistų kitų kandidatų pozicijų.

„Socialdemokratų partijos elektoratas atitinka vidutinę Lietuvą, užgriebia įvairių sluoksnių žmones“, – kalbėjo M. Jastramskis.

„Nebus taip, kad jam atsiradus, smarkiai smuks kurio nors kandidato procentai. Galbūt jis gaus paramą iš tų, kurie nežino, už ką balsuoti, gal po truputį iš kitų kandidatų. Nemanau, kad jis bus labai naudingas ar žalingas konkrečiam kandidatui“, – pridūrė jis.

Prezidento rinkimai vyks gegužę.

Perspausdinta iš delfi.lt

Šiame komentare pateikiama autoriaus nuomonė, VU TSPMI už jo turinį neatsako.