2020-04-06 03:20:50
2020-03-12 00:00:00

Pagal VU sprendimą kontaktinis studijų procesas stabdomas iki balandžio 13 d. imtinai. Prašome sekti informaciją per VU TSPMI Facebook paskyrą ir tikrintis universiteto el. paštus bei E-mokymų sistemą.

Daugiau informacijos rasite čia

Žurnalo „Ethnologie française“ Lietuvai skirto numerio pristatymas

Kviečiame į prestižinio prancūzų žurnalo Ethnologie française specialiai Lietuvai skirto numerio „Une anthropologie face à l’histoire“ pristatymą gruodžio 14 d. (penktadienį) 15 val. VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute (Vokiečių 10). Pristatyme dalyvaus Vytis Čiubrinskas, Dovilė Budrytė, Marielle Vitureau, Fabio Belafatti, diskusiją moderuos Violeta Davoliūtė.

Žurnale publikuojami Vyčio Čiubrinsko, Carole Lemée, Dovilės Budrytės, Auksuolės Čepaitienės, Ainės Ramonaitės ir Jūratės Kavaliauskaitės, Gedimino Lankausko, Eglės Rindzevičiūtės, Kristinos Šliavaitės, Rimos Praspaliauskienės, Violetos Davoliūtės straipsniai, nagrinėjantys tremties, rezistencijos, Sąjūdžio, sovietinės nostalgijos, migracijos, „dovanų“ kultūros ir kitas temas. Žurnalo turinį galite peržiūrėti paspaudę nuorodą.

Kviečiame dalyvauti!

Naudingos nuorodos