2020-01-25 20:30:58
2020-01-24 00:00:00

Mieli VU TSPMI bibliotekos lankytojai, nuo sausio 26 d. iki vasario 2 d. institute vyks Tarptautinė Žiemos mokykla, kurios metu bus apribotas naudojimasis Žiemos sodo skaitykla. Atsiprašome už nepatogumus.

Venesuelos krizė: padariniai regionui ir galimi sprendimai

VU TSPMI vyks neeilinė apskritojo stalo diskusija su svečiais iš Venesuelos. Susitikime dalyvaus Venesuelos nacionalinės asamblėjos nuolatinės užsienio politikos komisijos pirmininkas Francisco Sucre, laikinojo prezidento Juano Guaidó patariamosios grupės vyriausiasis ekonomistas prof. Dr. José Manuelis Puente ir nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius specialiojoje misijoje Enrique Alvarado.

Laikinai pareigas einančio Venesuelos prezidento Juano Guaidó bendražygiai dalinsis savo įžvalgomis apie sudėtingą ekonominę, humanitarinę ir socialinę krizę šalyje, jos padarinius regionui ir galimus jos sprendimus.

Šis susitikimas yra delegacijos oficialaus vizito Lietuvoje dalis. Diskusija vyks anglų kalba.

Renginio laikas: gruodžio 2 d., 08:00 val.; vieta – 402 aud., VU TSPMI.