2020-01-25 19:57:37
2020-01-24 00:00:00

Mieli VU TSPMI bibliotekos lankytojai, nuo sausio 26 d. iki vasario 2 d. institute vyks Tarptautinė Žiemos mokykla, kurios metu bus apribotas naudojimasis Žiemos sodo skaitykla. Atsiprašome už nepatogumus.

Tête-à-tête su ministru Algirdu Monkevičiumi

Lapkričio 26 d., antradienį, VU TSPMI vyks naujojo Tête-à-tête ciklo pirmasis renginys, kurio metu visuomenę kviesime susitikti su Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos vadovu, ministru Algirdu Monkevičiumi.

Diskusijos tikslas – suteikti visuomenei erdvę užduoti klausimus ministrui ir, pasitelkiant Town hall meeting formatą, vystyti betarpišką pokalbį apie pokyčius švietimo, mokslo ir sporto srityse. Mokytojo bei dėstytojo profesijos prestižas, mažėjantys moksleivių ir studentų skaičiai, diskusijos dėl visiems prieinamo aukštojo mokslo – tai tik keletas iš daugybės aktualių klausimų, kuriais svarbu diskutuoti.

Diskusiją moderuos instituto direktorė, doc. dr. Margarita Šešelgytė.

Naudingos nuorodos