2020-04-06 03:27:57
2020-03-12 00:00:00

Pagal VU sprendimą kontaktinis studijų procesas stabdomas iki balandžio 13 d. imtinai. Prašome sekti informaciją per VU TSPMI Facebook paskyrą ir tikrintis universiteto el. paštus bei E-mokymų sistemą.

Daugiau informacijos rasite čia

Tête-à-tête su ministru Algirdu Monkevičiumi

Lapkričio 26 d., antradienį, VU TSPMI vyks naujojo Tête-à-tête ciklo pirmasis renginys, kurio metu visuomenę kviesime susitikti su Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos vadovu, ministru Algirdu Monkevičiumi.

Diskusijos tikslas – suteikti visuomenei erdvę užduoti klausimus ministrui ir, pasitelkiant Town hall meeting formatą, vystyti betarpišką pokalbį apie pokyčius švietimo, mokslo ir sporto srityse. Mokytojo bei dėstytojo profesijos prestižas, mažėjantys moksleivių ir studentų skaičiai, diskusijos dėl visiems prieinamo aukštojo mokslo – tai tik keletas iš daugybės aktualių klausimų, kuriais svarbu diskutuoti.

Diskusiją moderuos instituto direktorė, doc. dr. Margarita Šešelgytė.

Naudingos nuorodos