2020-01-25 19:50:56
2020-01-24 00:00:00

Mieli VU TSPMI bibliotekos lankytojai, nuo sausio 26 d. iki vasario 2 d. institute vyks Tarptautinė Žiemos mokykla, kurios metu bus apribotas naudojimasis Žiemos sodo skaitykla. Atsiprašome už nepatogumus.

Tarptautinė konferencija „Assurance and Deterrence: NATO’s Warsaw Summit Agenda from the Baltic Perspective“

VU TSPMI kviečia į tarptautinę konferenciją „Assurance and Deterrence: NATO’s Warsaw Summit Agenda from the Baltic Perspective“, kuri vyks gegužės 12 d. VU TSPMI (Vokiečių g. 10) 402 aud. 9:00- 16:00. Konferencija atvira, renginio kalba – anglų.

Ši konferencija – saugumo srities ekspertų ir tyrėjų susitikimas, atviras visiems, besidomintiems NATO politika bei saugumo klausimais Baltijos šalyse. Konferencijos dalyviai diskutuos apie tai, kaip sekėsi įgyvendinti saugumo užtikrinimo priemones, priimtas NATO viršūnių susitikime Velse pernai bei aptarti saugumo klausimus artėjant šių metų NATO viršūnių susitikimui Varšuvoje, kuris vyks liepos 8–9 d.