Seminaras „Small States and the Changing Security Environment in Europe”

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas (VU TSPMI) kartu su Islandijos universiteto Mažųjų valstybių studijų centru kviečia į seminarą „Small States and the Changing Security Environment in Europe” (liet. „Mažosios valstybės ir kintanti saugumo aplinka Europoje”). Seminaras organizuojamas vykdant projektą „Navigating the Storm: The Challenges of Small States in Europe” (liet. „Naviguojant audroje: mažųjų valstybių iššūkiai Europoje”). Susitikime ekspertai skaitys pranešimus apie mažųjų valstybių vaidmenį tarptautinėse saugumo organizacijose, mažųjų valstybių vaidmenį D. Trumpo eroje, taip pat apie mažųjų valstybių ekonominį saugumą, jų pažeidžiamumą ir išorinių veiksnių poveikį mažoms ekonomikoms, bei apie tarptautines derybas dėl saugumo aplinkos kūrimo.

Renginyje bus pristatomi vykdomi moksliniai tyrimai bei aptariami jau pasiekti rezultatai. Seminare dalyvauja dr. Andrew Cottey (Airija), prof. dr. Diana Panke (Vokietija), prof. dr. Baldur Thorhallsson (Islandija) bei dr. Magnus Feldmann (Didžioji Britanija). Taip pat pranešimą skaitys instituto tyrėjai prof. Ramūnas Vilpišauskas ir dr. Vytautas Kuokštis.

Renginys vyks anglų kalba.

Naudingos nuorodos