2021-04-16 13:14:42
2021-04-13 00:00:00
Naujienas apie VU TSPMI vykdomus mokslo projektus, ekspertų komentarus ir naujausias įžvalgas dabar galite sekti ir mūsų Twitter paskyroje!
Sekite čia: twitter.com/TSPMI
Visas VU TSPMI paskyras socialiniuose tinkluose rasite čia: https://linktr.ee/TSPMI
2021-04-16 13:14:42
2021-01-15 00:00:00

VU TSPMI tarybos sprendimu visas studijų procesas 2020-2021 mokslo metų pavasario semestrą vyks virtualiai. Semestro tvakaraščius galite rasti čia!

Seminaras „Small States and the Changing Security Environment in Europe“

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas (VU TSPMI) kartu su Islandijos universiteto Mažųjų valstybių studijų centru kviečia į seminarą „Small States and the Changing Security Environment in Europe“ (liet. „Mažosios valstybės ir kintanti saugumo aplinka Europoje“). Seminaras organizuojamas vykdant projektą „Navigating the Storm: The Challenges of Small States in Europe“ (liet. „Naviguojant audroje: mažųjų valstybių iššūkiai Europoje“). Susitikime ekspertai skaitys pranešimus apie mažųjų valstybių vaidmenį tarptautinėse saugumo organizacijose, mažųjų valstybių vaidmenį D. Trumpo eroje, taip pat apie mažųjų valstybių ekonominį saugumą, jų pažeidžiamumą ir išorinių veiksnių poveikį mažoms ekonomikoms, bei apie tarptautines derybas dėl saugumo aplinkos kūrimo.

Renginyje bus pristatomi vykdomi moksliniai tyrimai bei aptariami jau pasiekti rezultatai. Seminare dalyvauja dr. Andrew Cottey (Airija), prof. dr. Diana Panke (Vokietija), prof. dr. Baldur Thorhallsson (Islandija) bei dr. Magnus Feldmann (Didžioji Britanija). Taip pat pranešimą skaitys instituto tyrėjai prof. Ramūnas Vilpišauskas ir dr. Vytautas Kuokštis.

Renginys vyks anglų kalba.

Naudingos nuorodos