2020-01-25 18:26:44
2020-01-24 00:00:00

Mieli VU TSPMI bibliotekos lankytojai, nuo sausio 26 d. iki vasario 2 d. institute vyks Tarptautinė Žiemos mokykla, kurios metu bus apribotas naudojimasis Žiemos sodo skaitykla. Atsiprašome už nepatogumus.

Prof. Stefanios Bernini paskaita „Rethinking family and nation across the iron curtain: towards an intimate history of cold war Europe“

Vilniaus universiteto Istorijos fakultetas kartu su VU TSPMI ir Lietuvos mokslo taryba kviečia į prof. Stefanios Bernini paskaitą „Rethinking family and nation across the iron curtain: towards an intimate history of cold war Europe“, kuri vyks 2019 m. balandžio 24 d., 17val., VU Istorijos fakultete.

Stefania Bernini yra moderniosios istorijos profesorė Venecijos Ca‘ Foscari universitete. Mokslininkė dirba socialinės istorijos srityje, o viena svarbiausių jos akademinių interesų sričių yra šeimos ir jos reglamentavimo istorijos vykstant socialinėmis, politinėmis ir kultūrinėmis transformacijomis pokario Europoje.