Pirmo kurso studentų mokslinių tyrimų konferencija

VU TSPMI pirmo kurso studentai, kaip ir kasmet, kviečia į atvirą mokslinių tyrimų konferenciją. Ši konferencija yra privalomojo anglų kalbos kurso dalis. Renginys vyks nuo gegužės 14 iki gegužės 28 d.:

Gegužės 14 d. – 303 aud., 9:45 val.

Gegužės 16 d. – 305 aud., 8:45 val.

Gegužės 21 d. – 303 aud., 9:45 val.

Gegužės 23 d. – 305 aud., 8:45 val.

Gegužės 28 d. – 303 aud., 9:45 val.

Konferencijos dalyviai turės galimybę klausytis tiek kokybinių, tiek kokybinių JT Generalinėje Asamblėjoje (2014-2018) kalbų analizių, pasakytų šalių, esančiose tiesioginiuose ar netiesioginiuose konfliktuose, vadovų, pvz. Turkijos, Irano, Rusijos Federacijos, Egipto, Ukrainos, Baltijos šalių, Jungtinės Karalystės, Pakistano, Indijos, Kinijos, JAV ir kt. Kalbėtojai daugiausia dėmesio skirs politinei smurto kategorijų prasmei, įtikinamumo lygiams ir užsienio politikos scenarijams.. Renginio kalba – anglų.

Daugiau informacijos apie konferenciją rasite prisegtuke. Kviečiame!

Naudingos nuorodos