2020-01-25 18:37:50
2020-01-24 00:00:00

Mieli VU TSPMI bibliotekos lankytojai, nuo sausio 26 d. iki vasario 2 d. institute vyks Tarptautinė Žiemos mokykla, kurios metu bus apribotas naudojimasis Žiemos sodo skaitykla. Atsiprašome už nepatogumus.

Oksfordo universiteto profesoriaus Jan Zielonka paskaita „A Double Life of Europe: Paradigms and Paradoxes“

VU TSPMI kartu su British Council Lithuania kviečia į Oksfordo universiteto profesoriaus Jan Zielonka paskaitą „A Double Life of Europe: Paradigms and Paradoxes“, kuri vyks 2019 m. balandžio 25 d., 11:30 val., 402 aud.

Jan Zielonka yra Oksfordo universiteto Europos politikos profesorius. Pagrindinės jo tyrimų sritys yra europinė integracija ir dezintegracija, politinė geografija, lyginamoji politika ir demokratija, politinės ideologijos ir medija bei komunikacija.

Taip pat kviečiame ir į balandžio 24 d. vyksiantį naujausios prof. J. Zielonkos knygos „Counter-revolution. Liberal Europe in Retreat“ pristatymą!