LR Prezidento rinkimai: Rinkimų naktis 2019

Rinkimų naktį mes nemiegam! Rinkimai – ypatingas įvykis kiekvieno politologo, piliečio, homo politicus gyvenime. Esi vienas jų, o gal visi trys viename? Tau, kaip ir mums rūpi, ką išsirinkome naujuoju šalies vadovu, ko gali tikėtis Lietuva per ateinančius penkerius metus, ateik – dalyvauk, komentuok, linksminkis ir lauk rezultatų kartu! VU TSPMI, kartu su partneriais Piano Man bar, kaip ir dera, bus šviežiausių rinkiminių naujienų ir jų vertinimo centre.

Renginio metu aptarsime ne tik rinkimų rezultatus, bet ir kandidatų užsienio politikos vizijas, rinkiminės kampanijos įdomybes. Taip pat spėliosime, kas laimės rinkimus. Taikliausiai spėjusius apdovanosime specialiais prizais!

TSPMI naktyje dalyvauja: Instituto politologai, partneriai iš iniciatyvos Man Ne Dzin, komunikacijos ekspertai ir, svarbiausia, rinkėjai.

Durys atsidaro 20:00 val., programos pradžia – 21:00 val. Renginio vedėjas – Linas Kojala.