2020-04-06 02:47:59
2020-03-12 00:00:00

Pagal VU sprendimą kontaktinis studijų procesas stabdomas iki balandžio 13 d. imtinai. Prašome sekti informaciją per VU TSPMI Facebook paskyrą ir tikrintis universiteto el. paštus bei E-mokymų sistemą.

Daugiau informacijos rasite čia

LR Prezidento rinkimai 2019: Ingrida Šimonytė

2019 m. Lietuvoje galima vadinti rinkėjų sprendimų metais. Šiemet bus surengti net treji rinkimai – Lietuvos Prezidento, savivaldybių tarybų ir merų bei Europos Parlamento. Taip pat vyks referendumas dėl daugybinės pilietybės. Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas (VU TSPMI) – visuomenei atvira diskusijų aktualiais politiniais klausimais erdvė – kviečia politikos mokslų studentus, ekspertus ir visuomenę aptarti šių svarbių sprendimų.

2019 m. vasario 7 d. (ketvirtadienį), 18:30 val., VU TSPMI vyks pirmasis rinkiminio ciklo renginys – pretendentės į kandidatus į LR Prezidentus Ingridos Šimonytės pagrindinių programinių nuostatų pristatymas. Renginį moderuos VU TSPMI direktorius prof. Ramūnas Vilpišauskas, rinkiminę programą komentuos VU TSPMI ekspertai.