2020-01-25 18:54:04
2020-01-24 00:00:00

Mieli VU TSPMI bibliotekos lankytojai, nuo sausio 26 d. iki vasario 2 d. institute vyks Tarptautinė Žiemos mokykla, kurios metu bus apribotas naudojimasis Žiemos sodo skaitykla. Atsiprašome už nepatogumus.

LR Prezidento rinkimai 2019: Ingrida Šimonytė

2019 m. Lietuvoje galima vadinti rinkėjų sprendimų metais. Šiemet bus surengti net treji rinkimai – Lietuvos Prezidento, savivaldybių tarybų ir merų bei Europos Parlamento. Taip pat vyks referendumas dėl daugybinės pilietybės. Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas (VU TSPMI) – visuomenei atvira diskusijų aktualiais politiniais klausimais erdvė – kviečia politikos mokslų studentus, ekspertus ir visuomenę aptarti šių svarbių sprendimų.

2019 m. vasario 7 d. (ketvirtadienį), 18:30 val., VU TSPMI vyks pirmasis rinkiminio ciklo renginys – pretendentės į kandidatus į LR Prezidentus Ingridos Šimonytės pagrindinių programinių nuostatų pristatymas. Renginį moderuos VU TSPMI direktorius prof. Ramūnas Vilpišauskas, rinkiminę programą komentuos VU TSPMI ekspertai.