2020-01-25 18:23:06
2020-01-24 00:00:00

Mieli VU TSPMI bibliotekos lankytojai, nuo sausio 26 d. iki vasario 2 d. institute vyks Tarptautinė Žiemos mokykla, kurios metu bus apribotas naudojimasis Žiemos sodo skaitykla. Atsiprašome už nepatogumus.

Konferencija „Vidurio ir Rytų Europos Saugumas: NATO, Rusija ir tolesni veiksmai“

VU TSPMI ir Ronald Reagan House kviečia į konferenciją „Vidurio ir Rytų Europos Saugumas: NATO, Rusija ir tolesni veiksmai“ sausio 12 dieną, šeštadienį, TSPMI konferencijų salėje (4 aukšte).

Konferencijos tikslas – suburti pasižymėjusius transatlantinių santykių ir Rusijos ekspertus aptarti būsimą saugumo aplinką Vidurio ir Rytų Europoje. Konferencijoje bus kalbama apie Vidurio ir Rytų Europos saugumo klausimus ir nagrinėjamos trys perspektyvos: NATO vaidmuo po 2014 m., JAV dalyvavimo perspektyvos posovietinėse šalyse ir Rusijos vieta Europos saugumo architektūroje.