2020-01-25 20:36:05
2020-01-24 00:00:00

Mieli VU TSPMI bibliotekos lankytojai, nuo sausio 26 d. iki vasario 2 d. institute vyks Tarptautinė Žiemos mokykla, kurios metu bus apribotas naudojimasis Žiemos sodo skaitykla. Atsiprašome už nepatogumus.

Atvira paskaita „Anti-Immigrant Populist Parties and the Triple Challenge for Mainstream Parties“

VU TSPMI kviečia Jus į atvirą André Krouwel paskaitą, kurios tema – „Anti-Immigrant Populist Parties and the Triple Challenge for Mainstream Parties“. Renginys vyks rugsėjo 26 d. 15 val. 402 aud.

Populistinių partijų paplitimas ir jų rinkiminė sėkmė kelia ypatingą grėsmę tradicinėms socialdemokratiškoms, krikščionių demokratų, liberalioms ir konservatyvioms partijoms. Kiekviena iš šių tradicinių partijų grupių yra skirtinga, tačiau jos visos susiduria bent su trimis pagrindiniais iššūkiais. Šioje paskaitoje bus aptariamas „trigubas iššūkis“ pagrindinėms partijoms,o kartu ir išryškinamos populistinio judėjimo ydos.

André Krouwel dėsto Amsterdamo laisvajame universitete, taip pat yra Kieskompo (rinkimų kompaso), naudojamo 40-yje šalių,  kūrėjas. André tyrimai orientuoti į visuomenės nuomonę ir politines aktualijas: priešrinkimines nuotaikas, balsavimo elgesį, politines partijas ir socialinius judėjimus. Jo naujausi tyrimai atskleidė informacijos įtaką politinėms nuostatoms ir nuomonei, (neigiamoms) politinėms emocijoms ir tikėjimui sąmokslo teorijomis.

Paskaita vyks anglų kalba.