2020-03-28 15:02:49
2020-03-16 00:00:00

Karantino laikotarpiu: Fizinis patekimas į VU biblioteką (centrinė biblioteka, MKIC, fakultetų skaityklos) yra negalimas. Delspinigiai karantino laikotarpiu nebus skaičiuojami – pasilaikykite knygas. Naudokimės el. ištekliais.
Visais klausimais prašome kreiptis el. paštu infostalas@mb.vu.lt (į užklausas atsakome darbo dienomis nuo 8 iki 22 val.)

2020-03-28 15:02:49
2020-03-12 00:00:00

Pagal VU sprendimą kontaktinis studijų procesas stabdomas iki balandžio 13 d. imtinai. Prašome sekti informaciją per VU TSPMI Facebook paskyrą ir tikrintis universiteto el. paštus bei E-mokymų sistemą.

Daugiau informacijos rasite čia

Andrei Soldatov ir Irina Borogan knygos pristatymas

„The Compatriots: The Brutal and Chaotic History of Russia’s Exile, Emigres, and Agents Abroad“ knygos pristatymas.

Solsberio išpuolis prieš keletą metų buvo visose žiniasklaidos antraštėse, tačiau Rusijos šnipinėjimo Europoje istorija vargu ar yra naujas reiškinys. Knyga „The Compatriots: The Brutal and Chaotic History of Russia’s Exiles, Émigrés, and Agents Abroad“ nagrinėja besikeičiantį Rusijos emigrantų vaidmenį per visą istoriją ir jų sudėtingus, nesulaužomus santykius su gimtąja šalimi.

Knygą įsigyti galite čia: https://amzn.to/2OOf9VV

Renginys: anglų kalba.

Irina Borogan ir Andrejus Soldatovas atstovauja naujos kartos mokslininkams Rusijoje. Jie dažniausiai žinomi dėl savo knygos „Raudonasis internetas“ apie didžiulę Kremliaus internetinės priežiūros valstybę, kurioje atskleidžiama, kaip lengvai internetas gali tapti represijų, kontrolės ir geopolitinio karo priemonėmis.