2021-02-24 20:07:36
2021-01-15 00:00:00

VU TSPMI tarybos sprendimu visas studijų procesas vasario ir kovo mėnesiais vyks virtualiai. Artėjančio semestro tvakaraščius galite rasti čia!

2021-02-24 20:07:36
2021-02-04 00:00:00

VU TSPMI biblioteka jau dirba pirmadieniais – penktadieniais nuo 9 val. iki 17 val. Aptarnavimas vyksta nekontaktiniu būdu. Pasiskolintas  knygas studentai gali pasiimti bibliotekos fojė, grąžinti taip pat bibliotekos fojė.

Andrei Soldatov ir Irina Borogan knygos pristatymas

„The Compatriots: The Brutal and Chaotic History of Russia’s Exile, Emigres, and Agents Abroad“ knygos pristatymas.

Solsberio išpuolis prieš keletą metų buvo visose žiniasklaidos antraštėse, tačiau Rusijos šnipinėjimo Europoje istorija vargu ar yra naujas reiškinys. Knyga „The Compatriots: The Brutal and Chaotic History of Russia’s Exiles, Émigrés, and Agents Abroad“ nagrinėja besikeičiantį Rusijos emigrantų vaidmenį per visą istoriją ir jų sudėtingus, nesulaužomus santykius su gimtąja šalimi.

Knygą įsigyti galite čia: https://amzn.to/2OOf9VV

Renginys: anglų kalba.

Irina Borogan ir Andrejus Soldatovas atstovauja naujos kartos mokslininkams Rusijoje. Jie dažniausiai žinomi dėl savo knygos „Raudonasis internetas“ apie didžiulę Kremliaus internetinės priežiūros valstybę, kurioje atskleidžiama, kaip lengvai internetas gali tapti represijų, kontrolės ir geopolitinio karo priemonėmis.