2020-03-28 12:56:54
2020-03-16 00:00:00

Karantino laikotarpiu: Fizinis patekimas į VU biblioteką (centrinė biblioteka, MKIC, fakultetų skaityklos) yra negalimas. Delspinigiai karantino laikotarpiu nebus skaičiuojami – pasilaikykite knygas. Naudokimės el. ištekliais.
Visais klausimais prašome kreiptis el. paštu infostalas@mb.vu.lt (į užklausas atsakome darbo dienomis nuo 8 iki 22 val.)

2020-03-28 12:56:54
2020-03-12 00:00:00

Pagal VU sprendimą kontaktinis studijų procesas stabdomas iki balandžio 13 d. imtinai. Prašome sekti informaciją per VU TSPMI Facebook paskyrą ir tikrintis universiteto el. paštus bei E-mokymų sistemą.

Daugiau informacijos rasite čia

VU TSPMI Alumni draugija šių metų Alumni stipendiją skyrė Instituto antrakursiui Laisvūnui Čekavičiui

Instituto alumnai VU TSPMI kalėdinio vakaro metu šių metų Alumni stipendiją įteikė antrakursiui Laisvūnui Čekavičiui. Stipendija skirta už studento vykdomas švietėjiškas veiklas, kuriomis jis siekia paskatinti Lietuvos visuomenės pilietiškumą ir politiškumą. Nors dar tik antrakursis, Laisvūnas veda pilietiškumo pamokas Vilniaus mokyklose, organizuoja politinės filosofijos tekstų skaitymus ir diskusijas, važinėja po Lietuvos regionus skaitydamas paskaitas bei vesdamas diskusijas apie kairės/dešinės skirtį, yra vienas iš Jaunųjų konservatorių lygos lyderių. Laisvūnas taip pat puikiai mokosi, o laisvalaikiu komentuoja elektroninio sporto varžybas.

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto Alumni draugija, bendradarbiaudama su VU TSPMI administracija ir Vilniaus universiteto Studentų atstovybe Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, 2017 m. įsteigė VU TSPMI Alumni draugijos stipendijų fondą. Stipendijų fondas siekia prisidėti prie VU TSPMI misijos „Ugdyti kuriantį elitą Lietuvai ir pasauliui“ įgyvendinimo bei akademinės laisvės, pagarbos ir atsakomybės Institute puoselėjimo.

Alumni stipendija skiriama VU TSPMI 2-4 bakalauro programos studentams, kurie pasiekia aukštų mokymosi rezultatų ir savo idėjomis bei darbais aktyviai įsitraukia į akademines, pilietines ar socialines veiklas. Instituto alumnai kviečia visus TSPMI studentus ir 2020-aisiais metais būti tais, kurie imasi lyderystės, o rudenį teikti paraišką 1000 eurų Alumni stipendijai gauti.