2020-03-28 14:51:18
2020-03-16 00:00:00

Karantino laikotarpiu: Fizinis patekimas į VU biblioteką (centrinė biblioteka, MKIC, fakultetų skaityklos) yra negalimas. Delspinigiai karantino laikotarpiu nebus skaičiuojami – pasilaikykite knygas. Naudokimės el. ištekliais.
Visais klausimais prašome kreiptis el. paštu infostalas@mb.vu.lt (į užklausas atsakome darbo dienomis nuo 8 iki 22 val.)

2020-03-28 14:51:18
2020-03-12 00:00:00

Pagal VU sprendimą kontaktinis studijų procesas stabdomas iki balandžio 13 d. imtinai. Prašome sekti informaciją per VU TSPMI Facebook paskyrą ir tikrintis universiteto el. paštus bei E-mokymų sistemą.

Daugiau informacijos rasite čia

Studijų proceso stabdymas dėl COVID-19

Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė COVID-19 plitimą pandemija, Vilniaus miesto savivaldybė ir Vilniaus Universitetas priėmė sprendimus stabdyti ugdymo procesą.
Kol kas pagal VU sprendimą kontaktinis studijų procesas stabdomas iki balandžio 13 d. imtinai su galimybe pratęsti. Studentus ir dėstytojus norime informuoti, kad jau šiandien rekomenduojame nevesti paskaitų ir seminarų. Studijos karantino laikotarpiu vyks nuotoliniu būdu. Apie atšauktus užsiėmimus studentai bus informuoti per VU TSPMI komunikacijos kanalus, prašome sekti informaciją ir tikrintis universiteto el. paštus bei E-mokymų sistemą.

Naujienas taip pat sekite mūsų Facebook paskyroje.