2021-07-27 10:37:17
2021-07-22 00:00:00

Nuo liepos 26 d. iki rugpjūčio d. VU TSPMI pastate vyks remonto darbai. Instituto administracija dirbs nuotoliniu būdu. Kilus klausimams kreipkitės el. paštu.

Studijų proceso stabdymas dėl COVID-19

Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė COVID-19 plitimą pandemija, Vilniaus miesto savivaldybė ir Vilniaus Universitetas priėmė sprendimus stabdyti ugdymo procesą.
Kol kas pagal VU sprendimą kontaktinis studijų procesas stabdomas iki balandžio 13 d. imtinai su galimybe pratęsti. Studentus ir dėstytojus norime informuoti, kad jau šiandien rekomenduojame nevesti paskaitų ir seminarų. Studijos karantino laikotarpiu vyks nuotoliniu būdu. Apie atšauktus užsiėmimus studentai bus informuoti per VU TSPMI komunikacijos kanalus, prašome sekti informaciją ir tikrintis universiteto el. paštus bei E-mokymų sistemą.

Naujienas taip pat sekite mūsų Facebook paskyroje.