2021-04-11 09:09:08
2021-01-15 00:00:00

VU TSPMI tarybos sprendimu visas studijų procesas 2020-2021 mokslo metų pavasario semestrą vyks virtualiai. Semestro tvakaraščius galite rasti čia!

Studijų proceso stabdymas dėl COVID-19

Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė COVID-19 plitimą pandemija, Vilniaus miesto savivaldybė ir Vilniaus Universitetas priėmė sprendimus stabdyti ugdymo procesą.
Kol kas pagal VU sprendimą kontaktinis studijų procesas stabdomas iki balandžio 13 d. imtinai su galimybe pratęsti. Studentus ir dėstytojus norime informuoti, kad jau šiandien rekomenduojame nevesti paskaitų ir seminarų. Studijos karantino laikotarpiu vyks nuotoliniu būdu. Apie atšauktus užsiėmimus studentai bus informuoti per VU TSPMI komunikacijos kanalus, prašome sekti informaciją ir tikrintis universiteto el. paštus bei E-mokymų sistemą.

Naujienas taip pat sekite mūsų Facebook paskyroje.