2020-03-28 14:26:04
2020-03-16 00:00:00

Karantino laikotarpiu: Fizinis patekimas į VU biblioteką (centrinė biblioteka, MKIC, fakultetų skaityklos) yra negalimas. Delspinigiai karantino laikotarpiu nebus skaičiuojami – pasilaikykite knygas. Naudokimės el. ištekliais.
Visais klausimais prašome kreiptis el. paštu infostalas@mb.vu.lt (į užklausas atsakome darbo dienomis nuo 8 iki 22 val.)

2020-03-28 14:26:04
2020-03-12 00:00:00

Pagal VU sprendimą kontaktinis studijų procesas stabdomas iki balandžio 13 d. imtinai. Prašome sekti informaciją per VU TSPMI Facebook paskyrą ir tikrintis universiteto el. paštus bei E-mokymų sistemą.

Daugiau informacijos rasite čia

Kviečiame registruotis į Small States Winter School Vilniuje!

Kviečiame dalyvauti atrankoje į Small States Winter School Vilniuje. Šių metų projektas dėmesį sutelks į mažųjų valstybių lyderystę užsienio politikoje. Norėdami dalyvauti šiame projekte, turite siųsti motyvacinius laiškus iki lapkričio 24 d. 24:00 (justinas.stanevicius@tspmi.vu.lt). Motyvaciniame laiške turi būti pristatyta tai, kodėl domitės mažomis valstybėmis (užsienio politikos, saugumo ar kitose srityse). Dalyvauti gali magistro ir doktorantūros studijų pakopų studentai (bakalauro studijų pakopos studentų aplikacijos taip pat bus apsvarstytos, tačiau prioritetas yra skiriamas aukštesnių pakopų studentams). Daugiau informacijos rasite prisegtuke.

Susijusi informacija

Daugiau informacijos