2021-04-11 10:04:28
2021-01-15 00:00:00

VU TSPMI tarybos sprendimu visas studijų procesas 2020-2021 mokslo metų pavasario semestrą vyks virtualiai. Semestro tvakaraščius galite rasti čia!

Kviečiame registruotis į Small States Winter School Vilniuje!

Kviečiame dalyvauti atrankoje į Small States Winter School Vilniuje. Šių metų projektas dėmesį sutelks į mažųjų valstybių lyderystę užsienio politikoje. Norėdami dalyvauti šiame projekte, turite siųsti motyvacinius laiškus iki lapkričio 24 d. 24:00 (justinas.stanevicius@tspmi.vu.lt). Motyvaciniame laiške turi būti pristatyta tai, kodėl domitės mažomis valstybėmis (užsienio politikos, saugumo ar kitose srityse). Dalyvauti gali magistro ir doktorantūros studijų pakopų studentai (bakalauro studijų pakopos studentų aplikacijos taip pat bus apsvarstytos, tačiau prioritetas yra skiriamas aukštesnių pakopų studentams). Daugiau informacijos rasite prisegtuke.

Susijusi informacija

Daugiau informacijos