2020-03-28 14:59:53
2020-03-16 00:00:00

Karantino laikotarpiu: Fizinis patekimas į VU biblioteką (centrinė biblioteka, MKIC, fakultetų skaityklos) yra negalimas. Delspinigiai karantino laikotarpiu nebus skaičiuojami – pasilaikykite knygas. Naudokimės el. ištekliais.
Visais klausimais prašome kreiptis el. paštu infostalas@mb.vu.lt (į užklausas atsakome darbo dienomis nuo 8 iki 22 val.)

2020-03-28 14:59:53
2020-03-12 00:00:00

Pagal VU sprendimą kontaktinis studijų procesas stabdomas iki balandžio 13 d. imtinai. Prašome sekti informaciją per VU TSPMI Facebook paskyrą ir tikrintis universiteto el. paštus bei E-mokymų sistemą.

Daugiau informacijos rasite čia

Kviečiame pildyti paraiškas VU TSPMI Alumni mentorystės programai

VU TSPMI Alumni mentorystės programa įsibėgėja! Alumnai pasiryžę mentoriauti ir karantino sąlygomis, tad skelbiame studentų registraciją.

Jei studijuoji TSPMI, pildyk anketą iki kovo 31 d. ir jau nuo balandžio galėsi semtis žinių ir išminties iš labiau patyrusių. Mentoriai – pačių įvairiausių profesijų atstovai iš įvairių šalių – Lietuvos, Belgijos, Nyderlandų, JAV, JK, Vokietijos. Nei atstumas, nei saviizoliacija ne kliūtis rastis naujiems ryšiams TSPMI bendruomenėje.

Iki birželio truksiančios programos metu numatomi 1-2 individualūs mentorių ir studentų susitikimai per mėnesį – per nuotolį arba gyvai, kai vėl bus tokia galimybė. Beje, kadangi mentorių sąrašas ne begalinis, pirmenybė dalyvauti bus teikiama pirmiau užsiregistravusiems studentams. Čiupkit gerą galimybę!

Registracijos anketą gali rasti čia: https://tinyurl.com/ryutyfn