Baigėsi kandidatų į VU TSPMI Tarybą registracija

Rinkimai į VU TSPMI Tarybą vyks birželio 3 d. Išankstinis balsavimas vyks gegužės 30 d. Rinkimai vyks VU TSPMI, Vokiečių g. 10, 207 kab.

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (VU TSPMI) rinkimų komisija informuoja, jog baigėsi kandidatų į VU TSPMI Tarybos narius registracija. Iš viso buvo sulaukta 17 prašymų registruoti kandidatus į VU TSPMI Tarybos narius.

Remiantis VU TSPMI nuostatų 16 punktu, bus renkami:

• penki Institute dirbantys Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys profesoriai ir (ar) vyriausieji mokslo darbuotojai. Kandidatais į VU TSPMI Tarybos narius šioje grupėje tapo:
    1. Jakniūnaitė Dovilė
    2. Janeliūnas Tomas
    3. Jokubaitis Alvydas
    4. Nakrošis Vitalis
    5. Ramonaitė Ainė
    6. Vitkus Gediminas
  • penki Institute dirbantys Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys docentai ir (ar) vyresnieji mokslo darbuotojai. Kandidatais į VU TSPMI Tarybos narius šioje grupėje tapo:
    1. Dementavičius Justinas
    2. Gudžinskas Liutauras
    3. Jankauskas Algimantas
    4. Jastramskis Mažvydas
    5. Putinaitė Nerija
    6. Šešelgytė Margarita
    7. Šlekys Deividas
    8. Vinogradnaitė Inga
  • trys kiti Institute dirbantys Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys akademinės bendruomenės nariai. Kandidatais į VU TSPMI Tarybos narius šioje grupėje tapo:
    1. Giedraitytė Ieva
    2. Mačkinis Vilius
    3. Strupinskienė Lina

Rinkimai vyks vadovaujantis Vilniaus universiteto kamieninių akademinių padalinių tarybų narių rinkimų tvarkos aprašu. Rinkimus vykdys instituto rinkimų komisija – Jolanta Damauskienė (pirmininkė), Viktorija Gailiūtė ir Vygailė Vilčiauskaitė (studentų atstovė).

Jeigu prireiks pakartotinio balsavimo, tuomet jis bus vykdomas birželio 10 d.