15min studijoje – pokalbis apie Donaldo Trumpo ir Vladimiro Putino susitikimą. Dalyvauja L. Jonavičiaus

Antradienį 14 val. 15min studijoje politologai aptars viso pasaulio dėmesį prikausčiusį ir amerikiečius įpykdžiusį JAV prezidento Donaldo Trumpo ir Rusijos vadovo Vladimiro Putino susitikimą, kurį imta vadinti net išdavyste.

Helsinkyje su V.Putinu susitikęs D.Trumpas kritikavo JAV žvalgybos tarnybas, teigiančias, kad Rusija kišosi į 2016-ųjų prezidento rinkimus.

Be to, Baltųjų rūmų vadovas teigė tikįs V.Putinu, sakančiu, kad Maskva nebandė paveikti rinkimų.

„Nematau jokių priežasčių Rusijai kištis. Prezidentas Putinas nepaprastai tvirtai ir galingai šiandien tai paneigė“, – pareiškė D.Trumpas.

Abu prezidentai taip pat sutarė, kad būtina gerinti dvišalius santykius.

JAV ir Rusijos vadovų susitikimą 15min studijoje aptars Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (VU TSPMI) dėstytojas dr. Laurynas Jonavičius ir Vilniaus politikos analizės instituto asocijuotas analitikas, Princetono universiteto (JAV) politikos mokslų studentas Justinas Mickus.

Perspausdinta iš 15min.lt